My Pinterest favorites #4 – Festivals/Festivalbruiloft!
Niet alleen het trouwseizoen is weer begonnen, ook het festivalseizoen is begonnen. Vorige week gingen wij naar 7th Sunday en ik zocht wat kleding inspiratie. Op Pinterest natuurlijk, want op dat platform is altijd zo ontzettend veel te vinden.
Uiteindelijk had ik een leuke outfit bij elkaar, alhoewel niet zo mooi als sommige outfits die ik online zag. Later bedacht ik me dat deze outfits ook heel goed te gebruiken zijn wanneer je gast bent op een festivalbruiloft. Benieuwd wat ik leuk vind? Kijk snel mee.
Korte broeken
Hopelijk is het super mooi weer op de dag dat jij naar een festival gaat, en kun je dus een korte broek aan. Afhankelijk van het seizoen neem ik dan nog wel iets langs mee. Soms is het ‘s avonds zo koud, dat een trui alleen niet voldoende opwarmt. Dan neem ik ook nog een broek, lange rok of legging mee.
Lange rokken
Ik ben fan van lange rokken! Ze staan super mooi. Wel ben je in het nadeel wanneer er een modderig festivalterrein is, want dan krijg je die mooie rok misschien wel nooit meer schoon.
Jurkjes
Ik kan wel zeggen dat ik een meisjes-meisje ben en heel erg veel jurken en rokjes draag. Het staat leuk en het zit lekker, dus ik ben voor. Het enige nadeel met veel jurkjes is dat je geen zakken hebt. Dus heb ik altijd een tasje bij, voor de essentials: telefoon, geld, zonnebrand, oordoppen en ontsmettende gel. Want heb je ooit de toiletten op een festival gezien? Dan heb je écht wel ontsmettende gel nodig om de dag levend door te komen.